درباره دُرا کالکشن

درباره دُرا کالکشن

فعالیت تیم هنری دُرا کالکشن در اواخر سال ۱۳۹۶ بطور گسترده آغاز شد و تا به این لحظه که این متن درحال نگارشه ، با افتخار خوشحالیم که دست سازه های ما همراه صدها نفر از شما عزیزانه تا در

لحظه های شادتون از طریق این دستسازه ها در کنار شما باشیم .

دُرا کالکشن

گاهی میپرسید : چرا ” دُرا ” ؟ دُرا ، به معنای ” مانند دُرو جواهر ” هست و اینکه ما این اسم رو انتخاب کردیم ، به دلیل حسی هست که به تک تک دستسازه هامون داریم . در واقع هرکدوم از این کارها ، برای ما در حکم یه جواهر با ارزشه که با عشق ساخته شده و تمام احساس و انرژیمون رو صرفشون کردیم تا شما بتونید باهاشون خاطره بسازید و این بیشترین چیزیه که ما رو خوشحال میکنه : خوشحالی شما !
یه دلیل کوچیک دیگه هم ، مربوط به متریالی میشه که استفاده میکنیم . بخش عمده ی سنگهای ما سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی ای هستن که به لحاظ کیفیت و زیبایی ، جواهرهای درا کالکشن محسوب میشن !

درباره محصولات دُرا کالکشن

محصولات ما ، کاملا دستساز هستن و تماما توسط تیم خودمون ساخته میشن . به همین دلیل موجودی کارها معمولا محدوده و همیشه کارهای جدید و به روز به کالکشن ما اضافه میشه و اینها باعث میشن کارهای ما اکثرا متفاوت از سایر کارها باشن و اینهمون چیزیه که به ما این جرئت رو میده که بگیم : استایلتو خاص کن ! چون ما اعتقاد داریم تفاوتهای موجود توی کارمون و محدود بودن تعدادشون و اضافه شدن مداوم کارهای جدید به کالکشن ها ، اونها رو خاص میکنه !

دُرا کالکشن
توی ساخت این دستسازه ها که شامل : دستبند زنانه ، دستبند مردانه ، دستبند ست زن و مرد ، دستبند بچگانه ، گردنبند ، انگشتر ، پابند ، بند عینک ، آویز ساعت ، گوشواره ، آویز گردنبند ، انواع پلاک و … میشن ، ما از متریال های مختلفی استفاده میکنیم و اینکه چی بکار ببریم کاملا وابسته به سلیقه و ترجیح شماست چون اکثر کارها بصورت سفارشی و متناسب با خواست شما طراحی و اجرا میشن .

اما اون چیزی که توی همه ی کارهامون یه خصوصیت مشترکه ، اینه که ما به شما قول میدیم همیشه از بهترین ، خاص ترین ، جدید ترین و مرغوب ترین متریال استفاده میکنیم . چون دلمون میخواد محصولی رو به دست شما برسونیم که شایسته ی اعتماد شما به ما باشه و بتونیم شما رو همیشه در کنار خودمون داشته باشیم .

سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی و سنگهای اصل و اورجینال موجود در درا کالکشن که برای ساخت محصولات و سفارشهای شما شامل دستبند زنانه ، دستبند مردانه ، گردنبند ، گوشواره ، بند عینگ ، انواع آویز و … مورد استفاده قرار میگیرند ، همگی جزء بالاترین کیفیت از سنگهای استخراج شده هستند و در مشخصات محصولات درجه ی کیفی اونها مشخصه.

یادتون باشه که هر سنگی ، با کیفیت و اورجینال نیست و مبنای قیمت گذاری سنگها اسم اونها نیست بلکه درجه ی کیفی سنگ هاست که بهشون ارزش میده . پس اگه دنبال سنگ اورجینال هستید حتما به درجه ی کیفی ذکر شده در مشخصات محصول دقت کنید .

دُراکالکشن
در کنار محصولات ساخته شده از سنگهای اصل و قیمتی ، توی وبسایت ما میتونید محصولاتی رو پیدا کنید که در عین کیفیت و زیبایی از متریالی با قیمت مناسب تر و اقتصادی تر ساخته شده اند .

پس مهم نیست که چه بودجه ای برای خرید اکسسوری های مکمل استایلتون در نظر گرفته باشید ،چون همیشه توی وبسایت ما میتونید محصول مورد نظرتون رو با هر قیمتی پیدا کنید و همچنان از بابت کیفیت مطمئن باشید .
همیشه تمام تلاش ما بر اینه که محصولی به دست شما برسونیم که بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت رو داشته باشه و همیشه همراهی شما بزرگترین افتخار ما و خوشحالی شما خوشحالی ماست . امیدواریم که تجربه ی لذت بخشی از گشت و گذار توی محصولاتمون و خرید از ما داشته باشید .

به امید اینکه به واسطه ی دست سازه هامون ، همراه لحظه های شیرین زندگیتون باشیم


شروع